Yangın Merdiveni Fiyatları

Posted on: 14 Haziran 2019, by :

Yangın Merdiveni Fiyatları
Her ürünü sipariş verirken belirli özelliklerine göre fiyatlarının değişmekte olduğunu görürsünüz. Özellikle can güvenliğinizi sağlayacak olan tedbir amaçlı bir ürüne sahip olmak istediğiniz de sizi yanılgıya düşürecek bazı noktalar olabilir. İşte şimdi size bu yazımızda yangı merdiveni fiyatlarını değiştiren bazı faktörlerden bahsedeceğiz. Bunun yanı sıra yangın merdiveni yaptırırken hangi durumlarda dikkatli olmanız gerektiğine de değineceğiz.

Gazete, dergi veya haberlerde gördüğünüz felaket haberlerindeki ihmal can kaybı yaşanma oranını ve sayısını yükseltmektedir. Çünkü yerleşmenin biçimsiz olmasının yanı sıra, güvenli olması adına bu binalarda yangın merdiveni olmadığı da görülmektedir. Yangın merdivenleri yönetmeliklere göre her binada iki şekilde bulunmak zorundadır. Az kat sayısına sahip binalarda dairesel olabilirken, yüksek katlı binalarda ise yangın merdivenleri Z tipli olmak zorundadır. Bu zorunluluğa uymayan binalar hakkında ilgili bakanlık ve yönetmelik gereğince ceza uygulamaları gerçekleşmektedir.

İşte bu yangın merdiveni türlerine göre fiyatlar da değişmektedir. Yangın merdiveni fiyatları belirlenirken yangın merdiveni imalatı gerçekleştiren firma öncelikle ücretsiz bir keşif yapacaktır. Çünkü her merdivenin ölçüsü binalarınıza uymayabilir. Bu uygulamanın ardından yangın merdiveni fiyatlarının artmakta veya azaltmakta olduğu görülmektedir. Bunun yanında üretim için seçilecek malzeme de oldukça önemlidir. Kaliteli malzemeler için yüksek miktarların ödenmesi her zaman söz konusu olmaz. Bu nedenle yangın merdiveni fiyatları çoğu zaman yanıltıcı olacaktır. En iyisi kalitesinden ve malzemesinden emin olduğunuz bir marka aracılığıyla bu ürünleri almayı denemelisiniz.

Yangın merdiveni siparişlerinizi verdikten sonra kaliteli bir şekilde tasarım ve imalat gerçekleştirecek olan firmalar sayesinde kendinizi her saatte ve konumda güvende hissedebileceksiniz. Okullar, işyerleri veya alışveriş merkezleri derken ev dışında da kendinizi güvende hissetmek için bu yapıların olmasına sizler de çevrenizde özen göstermelisiniz. Değerli fiyatlarımızdan faydalanmak için arayınız. 0216 621 98 42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir